Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

       

DOPORUČUJEME

Jedinečnou kosmetiku TianDe - receptury na základě starodávných tibetských, čínských a altajských receptur, orientální medicíny a nejnovějších vědeckých poznatků.O ENKAUSTICE


Enkaustika - inspirace

Enkaustika je finančně,  časově a prostorově nenáročná forma tvoření.

Není nutná velká koncentrace, spíše naopak. Právě rychlost přenosu myšlenky, emocí nebo duchovní inspirace je zde důležitá. Stačí jen krátké uvolnění, které nastane právě při radosti z tvoření a z možnosti realizovat rychle své myšlenky.

Jasně a hmatatelně uvidíme, jak naše mysl ovlivňuje náš život. V radostném rozpoložení, vytváříme nádherné obrazy a tvary. Při použití stejných barev i stejné techniky, když ale naše myšlenky jsou plné strachu, vytvoříme něco, na co se nechceme dívat. Tato zkušenost nás postupně vede k vědomějšímu přístupu k životu.

Je důležité naučit se bezpečně pracovat s enkaustickými nástroji. Všem začínajícím i pokročilejším výtvarníkům nabízíme mohutnou podporu od prezentací a minikurzů až po celodenní semináře, vedené zkušenými lektorkami. Chcete-li se vyvarovat zbytečných chyb, doporučujeme Vám navštívit některý z našich kurzů. Udělejte si čas pro sebe a těšte se. Pro domácí použití jsme připravili . Pro vaše dotazy je připravena infolinka i e-mailová adresa atelier@gnoma.cz

Jak začít?

Stačí pořídit základní výbavu: enkaustická žehlička, speciální enkaustické vosky a enkaustické papíry. To vše získáte zakoupením sady pro začínající. Součástí sady je i jednoduchý návod.