Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
       

DOPORUČUJEME

Jedinečnou kosmetiku TianDe - receptury na základě starodávných tibetských, čínských a altajských receptur, orientální medicíny a nejnovějších vědeckých poznatků.



O ENKAUSTICE


Enkaustika - inspirace

Enkaustika je finančně,  časově a prostorově nenáročná forma tvoření.

Není nutná velká koncentrace, spíše naopak. Právě rychlost přenosu myšlenky, emocí nebo duchovní inspirace je zde důležitá. Stačí jen krátké uvolnění, které nastane právě při radosti z tvoření a z možnosti realizovat rychle své myšlenky.

Jasně a hmatatelně uvidíme, jak naše mysl ovlivňuje náš život. V radostném rozpoložení, vytváříme nádherné obrazy a tvary. Při použití stejných barev i stejné techniky, když ale naše myšlenky jsou plné strachu, vytvoříme něco, na co se nechceme dívat. Tato zkušenost nás postupně vede k vědomějšímu přístupu k životu.

Je důležité naučit se bezpečně pracovat s enkaustickými nástroji. Všem začínajícím i pokročilejším výtvarníkům nabízíme mohutnou podporu od prezentací a minikurzů až po celodenní semináře, vedené zkušenými lektorkami. Chcete-li se vyvarovat zbytečných chyb, doporučujeme Vám navštívit některý z našich kurzů. Udělejte si čas pro sebe a těšte se. Pro domácí použití jsme připravili . Pro vaše dotazy je připravena infolinka i e-mailová adresa atelier@gnoma.cz

Jak začít?

Stačí pořídit základní výbavu: enkaustická žehlička, speciální enkaustické vosky a enkaustické papíry. To vše získáte zakoupením sady pro začínající. Součástí sady je i jednoduchý návod.